WITAMY
PTMO
FORUM
BIOLOGIA
UPRAWA
GALERIA
ŹRÓDŁA
AUTORZY
NOWOŚCI
 

WITAMY / Pierwsze urodziny naszej strony WWW!

 

24 czerwca 2000.

Foto: CymbidiumDokładnie rok temu, 24 czerwca Anno Domini 1999 nasz serwer zanotował pierwsze odwiedziny. Wszystkiego najlepszego!

 

A jednak się kręci!

Dzisiaj, z dużą przyjemnością możemy stwierdzić, że nasz serwis cieszy się ciągle rosnącym zainteresowaniem. Z miesiąca na miesiąc obserwujemy coraz większą liczbę odwiedzin.

Statystyki naszego serwera

Legenda: - Hits - Files

Korzystacie Państwo z serwisu nie tylko biernie, przeglądając zgromadzone tu materiały, ale również aktywnie uczestniczycie w jego życiu prowadząc na łamach Forum dyskusje o tym, gdzie można kupić w Waszej oklicy storczyki, jak sobie radzić z ich problemami. Niektórzy pod urokiem zdjęć w naszych galeriach odważyli się na zakup swojej pierwszej orchidei!

 

Jak to było...

Serwis wciągu swojego pierwszego roku przeszedł długą drogę - od prościusieńkiej strony - zaledwie 4 dokumentów zawierających nasz manifest oraz informacje o naszych planach, do postaci obecnej - pełnej informacji o storczykach, ich uprawie, rozmnażaniu, pełnej zdjęć.

Wraz z rozwojem serwisu pojawiali się kolejni współpracownicy wspomagając zespół redakcyjny swoją pracą, wiedzą, zdjęciami.

 

Co dalej?

Oczywiście, nie zamierzamy poprzestać na tym, co osiągneliśmy do tej pory. Będziemy w dalszym ciągu dążyć do poprawy i wzbogacenia zawartości serwisu jak i jego szaty graficznej. Liczymy tutaj na Państwa opinie. Prosimy o  nadsyłanie swoich uwag oraz pomysłów odnośnie naszej strony.
- Co podoba się Państwu najbardziej?
- Czego Państwu zabrakło?
- O czym jeszcze chcieliby Państwo przeczytać?
- A może chcieliby Państwo napisać dla nas jakiś tekst lub udostępnić zdjęcia swoich storczyków?
Nasza redakcja czeka na Państwa listy!

24 czerwca 2000