| Wskazówki | FAQ | Dodaj wiadomość Szukaj:  Temat   Autor   Treść       

Storczyki - forum dyskusyjne


Wiadomości:

  • liscie na pedzie kwiatowym
    • Autor: Asik - sobota, 1 listopada 2008, 06:23
      • 2 odpowiedzi, ostatnia - środa, 12 listopada 2008, 21:53
  • liscie na pedzie kwiatowym
    • Autor: Asik - sobota, 1 listopada 2008, 06:21
      • 0 odpowiedzi
  • dendrobium
    • Autor: Anna Misztal - piątek, 31 października 2008, 15:48
      • 3 odpowiedzi, ostatnia - sobota, 1 listopada 2008, 20:07
  • żółty pęd
    • Autor: magdalena - sobota, 25 października 2008, 17:25
      • 3 odpowiedzi, ostatnia - niedziela, 26 października 2008, 19:18
  • czy to miltonia
    • Autor: Agnieszka Róg Sołtysiak - piątek, 24 października 2008, 22:31
      • 2 odpowiedzi, ostatnia - poniedziałek, 27 października 2008, 21:37
  • ped kwiatowy
    • Autor: bartek - piątek, 24 października 2008, 15:35
      • 1 odpowiedź - piątek, 24 października 2008, 16:12
  • 2 dziwne keiki
    • Autor: ZetKa - piątek, 24 października 2008, 10:35
      • 4 odpowiedzi, ostatnia - sobota, 25 października 2008, 21:44
  • jakaś wystawa w Warszawie?
    • Autor: norbert - czwartek, 23 października 2008, 18:30
      • 1 odpowiedź - środa, 29 października 2008, 11:13
  • Chora masdevallia
    • Autor: Sandra Kast - środa, 22 października 2008, 15:39
      • 1 odpowiedź - czwartek, 23 października 2008, 22:38
  • Stare bulwy oncidium
    • Autor: nata - środa, 22 października 2008, 13:41
      • 17 odpowiedzi, ostatnia - sobota, 25 października 2008, 17:12
  • zwiedniety listek, why??????????????????
    • Autor: lala - środa, 22 października 2008, 11:01
      • 2 odpowiedzi, ostatnia - niedziela, 26 października 2008, 15:27
  • CZy to choroba? [zdjęcia]
    • Autor: KrystianK - wtorek, 21 października 2008, 23:31
      • 2 odpowiedzi, ostatnia - środa, 22 października 2008, 18:19
  • ponowne kwitnienie
    • Autor: Aleksandra Filipowska - poniedziałek, 20 października 2008, 21:14
      • 3 odpowiedzi, ostatnia - wtorek, 21 października 2008, 14:50
  • podłoże do cambri
    • Autor: agnieszka - poniedziałek, 20 października 2008, 17:28
      • 1 odpowiedź - poniedziałek, 20 października 2008, 21:41
  • proszę o pomoc !!!
    • Autor: Magduśka - poniedziałek, 20 października 2008, 13:50
      • 1 odpowiedź - czwartek, 23 października 2008, 23:21
  • wystające korzenie z doniczki
    • Autor: agnieszka - poniedziałek, 20 października 2008, 12:56
      • 1 odpowiedź - czwartek, 23 października 2008, 23:38
  • malibu merlot
    • Autor: Olga Skulska - niedziela, 19 października 2008, 11:55
      • 1 odpowiedź - niedziela, 19 października 2008, 18:33
  • plamy na liściu Phalaenopsis
    • Autor: Felicidad - sobota, 18 października 2008, 20:38
      • 2 odpowiedzi, ostatnia - niedziela, 19 października 2008, 22:51
  • chore cymbidium - prośba o pomoc (foto)
    • Autor: Ewa W - sobota, 18 października 2008, 16:41
      • 2 odpowiedzi, ostatnia - niedziela, 19 października 2008, 21:34
  • Czy to napewno brassia?
    • Autor: Justyna S. - sobota, 18 października 2008, 16:29
      • 1 odpowiedź - sobota, 18 października 2008, 23:49
  • pare pytan....
    • Autor: lala - sobota, 18 października 2008, 12:22
      • 0 odpowiedzi
  • czarne kropeczki na spodach liści CAMBRI.....co robić????
    • Autor: MYNIA - sobota, 18 października 2008, 09:33
      • 4 odpowiedzi, ostatnia - niedziela, 19 października 2008, 09:47
  • dendrobium nobile - podlewanie
    • Autor: Grabowska Ewelina - piątek, 17 października 2008, 21:31
      • 1 odpowiedź - sobota, 18 października 2008, 23:33
  • Torfin
    • Autor: ------------ - piątek, 17 października 2008, 15:01
      • 3 odpowiedzi, ostatnia - sobota, 18 października 2008, 23:37
  • doniczka do cambri
    • Autor: agniieszka - piątek, 17 października 2008, 12:47
      • 2 odpowiedzi, ostatnia - piątek, 17 października 2008, 20:34
  • Jakie to dokładnie Dendrobium? [zdjęcia]
    • Autor: Krystian K - piątek, 17 października 2008, 00:06
      • 3 odpowiedzi, ostatnia - piątek, 17 października 2008, 13:31
  • Kto pomoże?
    • Autor: Kaśka - czwartek, 16 października 2008, 22:11
      • 2 odpowiedzi, ostatnia - niedziela, 19 października 2008, 17:49
  • Największy phalenopsis
    • Autor: Oliwia - czwartek, 16 października 2008, 09:54
      • 9 odpowiedzi, ostatnia - czwartek, 16 października 2008, 19:03
  • nowe liście oraz brak oznak kwitnienia
    • Autor: Joanna - środa, 15 października 2008, 20:16
      • 10 odpowiedzi, ostatnia - czwartek, 1 stycznia 2009, 16:42
  • Złamany stożek wzrostu
    • Autor: Natalia - wtorek, 14 października 2008, 23:07
      • 4 odpowiedzi, ostatnia - środa, 15 października 2008, 20:18
Strony: 1 ... 815 816 817 818 [819] 820 821 822 823 824 ... z 1017

Umieść nową wiadomość:

Tego pola proszę nie wypełniać:
Imię i nazwisko:
Adres email:
Tytuł wiadomości:
   
Wiadomość:
   


Wskazówki:

  • Zanim umieścisz wiadomość upewnij się, że dotyczy problematyki tu poruszanej. Wiadomości 'nie na temat' będą usuwane bez ostrzeżenia.
  • Możesz przeszukać forum by sprawdzić, czy nurtujący Ciebie problem nie był już poruszany przez innych użytkowników.
    Zajrzyj także do działu FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na wiele, z najczęściej zadawanych tu pytań.
  • Operacja przeszukiwania analizuje zawartość tytułów, dla tego staraj się zawrzeć w tytule najważniejsze słowa kluczowe. Z tego też powodu odradzamy stosowanie tytułów zawierających pojedyncze słowa np. 'Pomocy!'.
  • Umieszczenie wiadomości odbywa się w dwóch krokach. Zanim wiadomość zostanie umieszczona w forum dostaniesz możliwość obejrzenia i zweryfikowania jej zawartości.
  • Może się zdażyć, że Twoja przeglądarka WWW nie pokaże umieszczonej przez Ciebie wiadomości. Dzieje się tak gdy program zapamiętał uprzednio wygląd strony - jeszcze bez Twojej wiadomości. Wciśnij po prostu przycisk 'RELOAD' przeglądarki a ujrzysz wersję aktualną.
  • Kody HTML wstawione w wiadomość nie są interpretowane lecz wyświetlane, np. <font color=red> czerwone </font> nie zostanie zinterpretowany jako czerwone lecz wyświetlony jako <font color=red> czerwone </font>.
  • Forum ma charakter niekomercyjny - prosimy o nie umieszczanie tu reklam swoich firm itp - będą usuwane bez ostrzeżenia.
  • Jeśli w trakcie używania tego forum natrafisz na jakiś problem bądź znajdziesz jakiś błąd w działaniu napisz do administratora forum.