Wróć do Forum

Forum dyskusyjne internetowego serwisu
Polskiego Towarzystwa Miłośników Orchidei http://www.storczyki.org.pl

Temat: mialby juz 11 kwiatow!!!

Autor: agnieszka procyk (pozioma161@wp.pl)

czwartek, 14 stycznia 2010, 11:36

Witam wszystkich serdecznie:) jestem na tym forum pierwszy raz przegladalam je ale nie znalazlam zadowalajacej mnie odpowiedzi na temat mojego problemu:( Otóż.. moj problem polega na tym ze mam storczyka phalaneopsisa okolo pol roku, po przekwitnieciu obcielam mu lodyge i czekalam spokojnie az wypusci nowy ped i tak tez sie stalo:) storczyk stal na poludniowym oknie dopuki nie przyszedl sezon zimowy bylo ok, ale teraz gdy grzejniki grzeja paki ktore zaczely sie pojawiac zaraz usychaly i opadaly wiec przeenioslam go do kuchni tez to nie zdalo egzaminu, wiec teraz stoi w pokoju na telewizorze. generalnie chodzi mi o to gdzie moge go umiejscowic zeby paki ktore sie pojawiaja nie usychaly tylko zeby mi pieknie zakwitl :) mial by juz 11 pieknych kwiatow a jak narazie nie ma ani jednego :( pomocy !! bardzo prosze o odpowiedz poniewaz uwielbiam te kwiatki mam 5 czekam na reszte az wypuszcza pedy narazie pojawiaja sie im tylko nowe listki ale to kwestia czasu. Natomiast na tym mi bardzo zalezy. Z GORY DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ POZDRAWIAM :)