Wróć do Forum

Forum dyskusyjne internetowego serwisu
Polskiego Towarzystwa Miłośników Orchidei http://www.storczyki.org.pl

Temat: keramzyt

Autor: 100rczyk

niedziela, 16 kwietnia 2006, 14:36

kupiłam niedawno keramzyt. moczyłam go kilka godzin w wodzie (ciepłej kranówce3, ktora potem wystygła). czy to wystarczy???? dałam trochę keramzytu do x Ascocenda, która niedawno przekwitła i puszcza nowe korzenie. czy to jej nie zaszkodzi???? codziennie rosze keramzyt i korzenie mojej Ascocendy przegotowaną wodą.