Forum dyskusyjne internetowego serwisu
Polskiego Towarzystwa Miłośników Orchidei http://www.storczyki.org.pl
Jak to co? Pani Małgosiu, wnuki, dla których znowu będzie potrzeba czasu i pieniędzy :-)). Nie spoczniemy...
Z pozdrowieniami, Maria