Wróć do Forum

Forum dyskusyjne internetowego serwisu
Polskiego Towarzystwa Miłośników Orchidei http://www.storczyki.org.pl

Temat: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Czy moze byc jeszcze "gorzej"...

Autor: Maria

niedziela, 25 września 2005, 08:14

Jak to co? Pani Małgosiu, wnuki, dla których znowu będzie potrzeba czasu i pieniędzy :-)). Nie spoczniemy...

Z pozdrowieniami, Maria