Forum dyskusyjne internetowego serwisu
Polskiego Towarzystwa Miłośników Orchidei http://www.storczyki.org.pl
Pani EWO, to niedobrze, ze stracił liście :-( bo on kwitnie przy zachowaniu liści, które zamierają w drugiej połowie listopada (tak czytałem na orchidforum).
W tej chwili u mnie cały czas lodyga kwiatowa się wydłuża, pąków jest ok.12, i jak doprowadzę do rozwiniecia się kwiatów zrobię zdjęcie i prześlę foto mojej Koleżance :-)
Może coś złego stało się w podłożu, mój jest w łupinach z orzechów brazylijskich, doniczka b. mała w stosunku do wielkości rośliny.
Pozdrawiam serdecznie, Krzysztof