Wróć do Forum

Forum dyskusyjne internetowego serwisu
Polskiego Towarzystwa Miłośników Orchidei http://www.storczyki.org.pl

Temat: Re: Pytnie ..:)

Autor: Grzesiek (gbielecki@neostrada.pl)

niedziela, 11 września 2005, 11:24

Po prawj stronie ekranu jest reklama OrchidSklepiku sama nazwa juz sporo wyjasnia ;) oprocz tego rosliny mozna zamowic na www.orchidarium.pl
Pozdrawiam Grzesiek