Forum dyskusyjne internetowego serwisu
Polskiego Towarzystwa Miłośników Orchidei http://www.storczyki.org.pl
Po prawj stronie ekranu jest reklama OrchidSklepiku sama nazwa juz sporo wyjasnia ;) oprocz tego rosliny mozna zamowic na www.orchidarium.pl
Pozdrawiam Grzesiek