| Wróć do Forum | FAQ | Dodaj komentarz Szukaj:  Temat   Autor   Treść       

Przebieg dyskusji:

 Gratulacje!!!!!!!, Autor:

 + Re: Gratulacje!!!!!!!, Autor: Joanna Olszewska
 \ Re: Gratulacje!!!!!!!, Autor: Maria
   \ Re: Re: Gratulacje!!!!!!!, Autor: iwona n

Re: Gratulacje!!!!!!! Wersja do druku
Autor: Joanna Olszewska ( ajo11@op.pl ) poniedziałek, 24 października 2005, 21:54
 


Witam Pani Aniu,

dołączę do gratulacji,nie ukrywam że ciągle po informacji
na forum Orchidarium kierowałam się na stronę czy już,już.

I jest!!!!
-ja jestem bardzo dumna,że osiągnięcia Pani Ilony jako jedynej w kraju są teraz odnotowane na stronie poświęconej *pracy z efektem*.A efektem są nowe storczyki,dla nas ogromna przyjemność i perspektywa nieskończoności.

Marzeniem dla wielu pozostaje towarzystwo wspaniałych twórców na stronie,ale być może stanie się inspiracją dla
innych, poszukujących przygody ze storczykami w innym
też wydaniu niż tylko kolekcjonerstwo.

Życzę dalszych wspaniałych sukcesów.
Serdecznie pozdrawiam Panią Ilonę
Joanna Olszewska


Dodaj komentarz do wiadomości : Re: Gratulacje!!!!!!!

Tego pola proszę nie wypełniać:
Imię i nazwisko:
Adres email:
Wiadomość: