| Wróć do Forum | FAQ | Dodaj komentarz Szukaj:  Temat   Autor   Treść       

Przebieg dyskusji:

 Gratulacje!!!!!!!, Autor:

 + Re: Gratulacje!!!!!!!, Autor: Joanna Olszewska
 \ Re: Gratulacje!!!!!!!, Autor: Maria
   \ Re: Re: Gratulacje!!!!!!!, Autor: iwona n

Re: Re: Gratulacje!!!!!!! Wersja do druku
Autor: iwona n ( petronella362@poczta.onet.pl ) sobota, 29 października 2005, 12:30
 


Witam
Pani Ilonko ja też serdecznie gratuluję. Jest Pani najlepszym przykładem na to że jeżeli się czegoś bardzo pradnie to nic nie stoi na przeszkodzie by to pragnienie spełnić. Bardzo podziwiam Pani pracę, ja jak narazie nie posiadam takiego doświadczenia, ani takiej wiedzy w tej dziedzinie.Może w przyszłości i ja będę mogła się poszczycić takim sukcesem , a narazie bardzo cieszę się z Pani sukcesu.
Pozdrawiam Iwona


Dodaj komentarz do wiadomości : Re: Re: Gratulacje!!!!!!!

Tego pola proszę nie wypełniać:
Imię i nazwisko:
Adres email:
Wiadomość: