| Wróć do Forum | FAQ | Dodaj komentarz Szukaj:  Temat   Autor   Treść       

Przebieg dyskusji:

 Kiedy zakwitnie?, Autor: Hanita

 + Re: Kiedy zakwitnie?, Autor: oleena
 + Re: Kiedy zakwitnie?, Autor:
 | \ Re: Re: Kiedy zakwitnie?, Autor: Agnieszka
 \ Re: Kiedy zakwitnie?, Autor: Wieslaw Zagrodnik

Re: Re: Kiedy zakwitnie? Wersja do druku
Autor: Agnieszka (brak adresu) czwartek, 27 kwietnia 2006, 13:01
 


Mojego pierwszego falka obcięłam też tak nisko i już tego nie zrobie, ponieważ na wypuszczenie nowego pędu czekałam od sierpnia do kwietnia. Aby go sprowokować do kwitnięcia wyczytałam że w nocy musi być chłodniej niż w dzień i jak tylko skończyły się mrozy na noc zostawiałam okno lekko rozszczelnione i pomogło! Mam nową łodygę.
Powodzenia i cierpliwości
Agnieszka


Dodaj komentarz do wiadomości : Re: Re: Kiedy zakwitnie?

Tego pola proszę nie wypełniać:
Imię i nazwisko:
Adres email:
Wiadomość: