| Wróć do Forum | FAQ | Dodaj komentarz Szukaj:  Temat   Autor   Treść       

Przebieg dyskusji:

 Bletille w sklepie ogrodniczym !, Autor: Tomek

 + Re: Bletille w sklepie ogrodniczym !, Autor: Jaros?aw J. Janeczek
 + Re: Bletille w sklepie ogrodniczym !, Autor: Agnieszka cichy
 \ Re: Bletille w sklepie ogrodniczym !, Autor: Madga

Re: Bletille w sklepie ogrodniczym ! Wersja do druku
Autor: Jaros?aw J. Janeczek ( bopp@box43.pl ) niedziela, 6 kwietnia 2003, 03:48
 


Witam
to trzeba bylo kupic wiecej i sprzedac przez internet :)
chetni sadze ze by sie znalezli, w koncu 6 zl+ koszty przesylki to nie duzo
Pozdrawiam
Jarek


Dodaj komentarz do wiadomości : Re: Bletille w sklepie ogrodniczym !

Tego pola proszę nie wypełniać:
Imię i nazwisko:
Adres email:
Wiadomość: