| Wróć do Forum | FAQ | Dodaj komentarz Szukaj:  Temat   Autor   Treść       

Przebieg dyskusji:

 Bletille w sklepie ogrodniczym !, Autor: Tomek

 + Re: Bletille w sklepie ogrodniczym !, Autor: Jaros?aw J. Janeczek
 + Re: Bletille w sklepie ogrodniczym !, Autor: Agnieszka cichy
 \ Re: Bletille w sklepie ogrodniczym !, Autor: Madga

Re: Bletille w sklepie ogrodniczym ! Wersja do druku
Autor: Agnieszka cichy ( aga_cichy@op.pl ) niedziela, 6 kwietnia 2003, 14:03
 


Rozglondam sie i nic z tego.Ale mysle ze polscy producenci nie tylko storczykow (chodzi mi tez o inne kwiaty) mogli by prowadzic sprzedaz przez internet.Czasami kloncza lub cebule zanim dotrom do sklepu som zmarzniente lub zwiedniente ,a to wystawia zle swiadectwo nie posrednikom ale producentom.Zchenciom bym je nabyla _za tom cene!!!!!Pozdrawiam wszystkich milosnikow kwiatow


Dodaj komentarz do wiadomości : Re: Bletille w sklepie ogrodniczym !

Tego pola proszę nie wypełniać:
Imię i nazwisko:
Adres email:
Wiadomość: