| Wróć do Forum | FAQ | Dodaj komentarz Szukaj:  Temat   Autor   Treść       

Przebieg dyskusji:

 Roztocza niszczą mi rosliny. Jak się ich pozbyć?, Autor: Rafal Pitera

 + Re: Roztocza niszczą mi rosliny. Jak się ich pozbyć?, Autor: Daniel
 + Re: Roztocza niszczą mi rosliny. Jak się ich pozbyć?, Autor: Jan
 | \ Re: Re: Roztocza niszczą mi rosliny. Jak się ich pozbyć?, Autor: Joanna Brydak-Godowska
 \ Re: Roztocza niszczą mi rosliny. Jak się ich pozbyć?, Autor: Ma?gorzata Przyby?

Re: Re: Roztocza niszczą mi rosliny. Jak się ich pozbyć? Wersja do druku
Autor: Joanna Brydak-Godowska ( joannabg@polbox.com ) sobota, 4 sierpnia 2001, 15:59
 


Bardzo skutecznym srodkiem jest "Preparat na mszyce" firmy ABC?, który można kupić w OBI.Unieszkodliwia wszystko. Tylko trzeba rosliny spryskiwać oczywicie na powietrzu i najlepiej wieczorem lub rano. Po 2x zastosowaniu wszelkie robactwo znika.

Joanna


Dodaj komentarz do wiadomości : Re: Re: Roztocza niszczą mi rosliny. Jak się ich pozbyć?

Tego pola proszę nie wypełniać:
Imię i nazwisko:
Adres email:
Wiadomość: